Mūsu īsfilma, uzņemta ar dronu, saņēma starptautisko balvu
Latvijas Robotikas čempionāts
Latvijas dronu sacīkstes jauniešiem
Baltic Drone Racing League (BDRL), Junior
Mūsu skolu skaits
Mūsu audzēkņu skaits
Mūsu sasniegumi
Dronu robotika
Mēs mācām bērnus konstruēt dronus, lodēt mikroelektroniku, modelēt un drukāt 3D objektus, programmēt un konfigurēt, izprast video/radio signālus un, protams, pilotēt sporta dronus.

Dronu robotikas nodarbības tik ļoti aizrauj bērnus, ka viņi zaudē interesi par datorspēlēm, viņu dzīvē parādās kas jauns un aizraujošs. Saprotot, ka rezultāta sasniegšanai vajadzīgi treniņi, bērns pilnīgi savādāk sāk izmantot datoru un plānot savu laiku. Par to mums bieži stāsta audzēkņu vecāki.

Nometnē mēs darbojamies ar bērniem, kuriem ir dažāda sagatavotība. Mēs darām visu iespējamo, lai nometnes beigās katra bērna zināšanu un prasmju līmenis ir pakāpi augstāks, nekā sākumā. Un pats galvenais, lai katrs bērns saņem vēl lielāku motivāciju mācīties tālāk.
Dronu sacīkstes
Dronu pilotēšana attīsta bērnā spēju koncentrēties, reakciju, stresa noturību, telpisko domāšanu, taktisko un stratēģisko domāšanu.

Dronu sacīkstes notiek ātrumos virs 100 km/h. Dronu pilotam ir nepieciešamas prasmes veikt sarežģītus pilotēšanas manevrus, tā lai drons iziet trasi ar dažnedažādiem šķēršļiem. Uzvar tas pilots, kura drons pirmais nonāk finišā.

Visvarenākā skolēna uzvara dronu sacīkstēs ir 15-gadīgā Luka Bannistera (Lielbritānija) uzvara Pasaules dronu čempionātā World Dron Prix 2016 Dubajā. Luks guva 1.vietu un balvā saņēma 250 000 USD.
LV
RU
Tehniskā palīdzība
Franšīze
Skolām
Visi mūsu piedavājumi
Drizumā
Drizumā
Drizumā